teampaginagroter

Het Team REBO Bedrijfsmakelaars

#Vacatures

Kom bij het REBO team!
0313 - 74 50 72
hr@rebogroep.nl

Titel
Bé Rigter

Bé Rigter

Vastgoedadviseur
038-4559777
b.rigter@rebogroep.nl

Titel
Eline Roelofsen

Eline Roelofsen

Junior Bedrijfsmakelaar
0570-608900
e.roelofsen@rebogroep.nl

Titel
Geert Harm van der Maat

Geert Harm van der Maat

Makelaar
038-4559777
g.vandermaat@rebogroep.nl

Titel
Ilse Mulder

Ilse Mulder

Commercieel Binnendienst Medewerkster
0570-608900
i.mulder@rebogroep.nl

Titel

Marloes Nunumete

Commercieel Medewerker
0570-608900
m.nunumete@rebogroep.nl

Titel
Mattijs Grondman

Mattijs Grondman

Beleggingsmakelaar
0570-608900
mattijs.grondman@rebogroep.nl

Titel

Pim Vermue (RT/RMT)

Makelaar
038-4559777
p.vermue@rebogroep.nl

Titel
Rosa Baake

Rosa Baake

Junior Taxateur
038-4559777
r.baake@rebogroep.nl

Titel

Roy Alofs (RT/RMT)

Makelaar | Managing Partner
0570-608900
r.alofs@rebogroep.nl

Titel

REBO Groep is aangesloten bij: