teampaginagroter

Het Team REBO Bedrijfsmakelaars

Geert Harm van der Maat

Geert Harm van der Maat

Makelaar
(038) 455 97 77
g.vandermaat@rebogroep.nl

Titel
Ilse Mulder

Ilse Mulder

Commercieel Binnendienst Medewerkster

i.mulder@rebogroep.nl

Titel

Marloes Nunumete

Commercieel Medewerker
0570 - 60 89 00
m.nunumete@rebogroep.nl

Titel
Mattijs Grondman

Mattijs Grondman

Beleggingsmakelaar
(0570) 60 89 00
mattijs.grondman@rebogroep.nl

Titel

Pim Vermue (RT/RMT)

Makelaar
038 - 455 97 77
p.vermue@rebogroep.nl

Titel
Rosa Baake

Rosa Baake

Junior Taxateur
(038) 455 97 77
r.baake@rebogroep.nl

Titel

Roy Alofs (RT/RMT)

Makelaar | Managing Partner
0570 - 60 89 00
r.alofs@rebogroep.nl

Titel

REBO Groep is aangesloten bij:

Help de verspreiding van het Coronavirus te voorkomen.

Voor bezoek zijn onze kantoren beperkt, met inachtneming van alle RIVM voorschriften, geopend. Neem bij voorkeur telefonisch of per e-mail contact met ons op, want we werken op dit moment het liefst op afspraak. Door goed geïnformeerd te blijven en de adviezen op te volgen, kunnen we onszelf en anderen beschermen. De meest actuele COVID-19 informatie is te vinden op de website van de Rijksoverheid.

Ga naar REBO en Corona